Вс. Сен 27th, 2020

Власть съехала с катушек

Verkhovna Rada deputy Oleh Liashko

Verkhovna Rada deputy Oleh Liashko

Лидер фракции РПЛ Олег Ляшко полагает, что визит следователей на Согласительный совет ВР является актом запугивания депутатов. Об этом он написал в своем Facebook.

https://www.facebook.com/O.Liashko?fref=nf

«Щойно Порошенко і Гройсман влаштували чергову виставу у парламенті. На засідання погоджувальної ради прийшов слідчий Генпрокуратури і з дозволу Гройсмана намагався вручити повістки на допити ряду депутатів. На знак протесту проти свавільних дій влади представники фракцій Радикальної партії, Самопомочі і Батьківщини залишили засідання погоджувальної ради. Такого свавілля влади не було за часів Януковича. Подібними діями Порошенко намагається залякати членів парламенту…Влада остаточно з’їхала з котушок. Замість реформ – тарифний геноцид українців, замість покарання злочинців режиму Януковича – політичні переслідування патріотів, замість подолання корупції – фальсифікації виборів.
Керівництво держави сліпоглухоніме — і єдине, на що спрямована його політика — збагачення власних кишень і тотальна узурпація влади. Події останніх місяців підігрівають градус напруги в суспільстві, що веде до нової революції, яка в кращому випадку винесе цей режим з їхніх крісел, в гіршому — розстріляє».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *