Вс. Окт 25th, 2020

Сила слова українського та радикального

Ляшко-лирикаПро те, що слово – зброя, чув кожен. Та коли йдеться про практичний вияв, зазвичай говорять про закляття та магічні словесні формули. Але слово справді може надихати і надавати міці. Силу українського слова 22 травня проявили учасники пісенно-поетичного концерту «Радикальна патріотична лірика», який відбувся 22 травня у Маріїнському парку за сприяння Інституту реформ та розвитку Києва.

Як зазначив Президент Інституту реформ та розвитку Києва Олександр Вовченко, такі патріотичні заходи потрібно проводити якомога частіше в кожному без винятку районі столиці.

«Українське слово – це сила, це слава, це наша величність та унікальність. Це наша національна ідентичність та свідомість. Воно нас єднає та зміцнює нашу національну ідею», –  сказав Олександр Вовченко.  — Вірю, що українське слово буде звучати повсюди не тільки в Україні, але й у світі».

Творчий вечір, який було приурочено 155-річчю з нагоди перепоховання Тараса Шевченка, зібрав більше тисячі осіб.

На сцені виступили представники спільнота митців “Творчий Сектор”, які декламували поезію Кобзаря та власні твори, виконали патріотичні пісні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *