Ср. Июл 15th, 2020

Суперкандидат розкриває свої таємниці

Таємничий суперкандидат-мажоритарник від Зміївщини Юрій Іванович Жаботюк  відгукнувся на нашу публікацію та зробив нам велику ласку, прокоментувавши її. Наводимо текст відгуку повністю. Редакція безмежно вдячна суперкандидату за те, що він прочитав нашу статтю та знайшов у своєму щільному, як свідчить хроніка, графіку час для даної відповіді. Ми цінуємо і любимо всіх українських політиків, навіть фейкових, щоправда, за умови, якщо вони не порушують Конституцію та Закони України. Маємо сподівання колись зустрітися з шановним Юрієм Івановичем та власними очима, руками та іншими засобами і органами чуття переконатися, шо він таки справді існує у фізичному тілі.

«УВАГА — НАКЛЕП!

Як тільки орел розправляє крила та рине у небо до нових вершин, йому на ноги одразу ж починають вішатися недоброзичливці, які намагаються обрізати крила гордому птаху.

Отак і щодо мене вже почалася кампанія з дискредитації та очорнення.

У газеті «Замполіт», що міститься у Всесвітній мережі інтернет, було розміщено матеріал під назвою «В Украине появился загадочный суперкандидат», де наявний ряд негативних коментарів щодо моєї кандидатури.

Автори стверджують, що «Юрий Иванович в соцсети не имеет друзей, не подписан ни на какие группы, неумело злоупотребляет фотошопом. Из чего следует вывод – кандидат-то ненастоящий!»

Щодо якості фотокарток, які використовуються на моїй сторінці, мушу зазначити, що робляться вони силами активістів та помічників, частково на громадських началах. Бо люди вірять мені, вірять у мене. Це не те що у мене немає грошей на дорогих спеціалістів. Просто я сам з народу, соль землі, тому вважаю, що і робити все треба по-простому. без фальші.

Так само автори безпідставно стверджують «Судя по воплощению, денег на фейковый проект «Жаботюк» отпущено в обрез».

Як колись Барак Обама, я будуватиму кампанію на внесках та пожертвах небайдужих громадян. У мене є бізнес, і не один, і я збираюся вкладати власні кошти у кампанію, але ще раз підкреслю, що мажоритарник — це представник усієї громади, тож і його шлях до Олімпу має бути спільним зусиллям. Навіть одна гривня — то вже внесок у перемогу.

Люди не люблять понти та фальш, вони не довіряють занадто красивим картинкам. Саме тому я вирішив робити все по-простому, по-людськи.

Разом переможемо! Наклеп нам не обріже крила!»

Від автора. Ми стверджуємо очевидне — до Юрія Жаботюка неможливо зафрендитися. Якщо це все-таки реально, будь ласка, додайте нас у друзі 🙂 І ми будемо спільними зусиллями робити кожен свою справу на благо нашої квітучої України. Що ж до якості фотознімків, радимо користуватися останніми версіями Фотошопу та не економити на активістах.

Постає запитання — чому Юрій Жаботюк  так нервово зреагував на рублікацію і не відповів нічого конкретного? Ми припускаємо, він надзвичайно нервував перед своєю поїздкою до Києва, а саме — до Верховної Ради. За нашими парламентськими і непарламентськими джерелами, суперкандидат відвідав не тільки Верховну Раду,

але й Адміністрацію президента, де мав зустріч з деякими впливовими особами і переконував їх не підписувати Кодекс про вибори, не знищувати мажоритарку. Переконував, як ведеться у справжнього мажоритарника, ділом.

І вагомими аргументами.

Фото Жаботюк Юрій Іванович.

Перемовини тривали довго, тому у Верховну Раду Юрій Жаботюк повернувся вже поночі.

Фото Жаботюк Юрій Іванович.

Як розповіли анонімні джерела з кулуарів та буфету, Жаботюк був помічений у буфеті біля відомого противника мажоритарки Сергія Лещенка, з яким продовжив тему збереження мажоритарки.

Фото Жаботюк Юрій Іванович.

При цьому він зміг приступити до перемовин тільки завдяки «прикриттю» — поки що невідомий депутат дав прикрив його своєю спиною, з-за якої Жаботюк і вів переговори. Це не є стиль спілкування у парламентському буфеті, тому й привернув увагу працівниць цього шанованого закладу.

Ось такий він, справжній суперкандидат від Зміївщини Юрій Жаботюк. Ми сподіваємося, що пан Жаботюк дасть нам ексклюзивний коментар про свою поїздку до Києва, оскільки у нас є до нього специфічні запитання. І — повторимося — доки пан Жаботюк не стане у фізичній іпостасі перед нами, ми вважатимемо себе вправі називати його фейковим. З огляду на скрутне матеріальне становище активістів, готові замінити цей термін на «віртуальний».

ЗамПоліт

Фото Прес-служба Юрія Жаботюка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *