Жаботюк тренується злетіти до президента

Суперкандидат-мажоритарник №1 Юрій Іванович Жаботюк оголосив широкомасштабну програму для ощасливлення рідної Зміівщини. Про це йдеться у черговому пості політика.

«Моя крайова програма із забезпечення незахищених птахів Зміївщини достатньою кількістю хліба триває.

За цей рік моя команда разом з волонтерами розробили та впровадила у нашому регіоні низку годівних центрів для птахів невеликого розміру.

Приклад такого годівного ценрту ви можете побачити на фото.

Тепер горобці, синички та інші пернаті регіону знатимуть, що у годівних центрах Жаботюка на них завжди чекатиме краюха хлібу та жменька смачних зернят», — поінформував він.

ЗамПоліт, зі свого богу, має підстави припускати, що Юрій Жаботюк запустив свою програму з метою екстрено привернути симпатії електорату Зміївщини. З огляду на те, що свою заяву про реалізацію програми підгодівлі птахів Жаботюк оприлюднив кілька днів після свого візиту до Києва, суперкандидату не лише вдалося зустрітися з упливовими політичними діячами, але й зацікавити їх своєю персоною. Опосередковано про плідність вояжу до столиці зміівського кандидата свідчить його з фраза у пості: «Так само як птахів, я дюблю і людей. Якби міг – нагодував би кожного. І, сподіваюсь, що зможу».

Отже, не виключено, Жаботюку натякнули на необхідність показати себе не у локальних справах, а у масштабній програмі. Але, оскільки він є новим політиком для столичного бомонду, порекомендувати «потренуватися на пташках», перш ніж переходити до безпосередніх виявів любові до людей.

До речі, така поспішність свідчить про високу вірогідність дострокових виборів. Оскільки Юрій Жаботюк раніше припускав, що претендуватиме на президентську посаду (прямо про це пишуть вдячні зміівці у коментарях), то не лише парламентські, але й президентські.

А такому разі, вже наявний досвід Зміівщини під Жаботюком, вочевидь, настільки вразив упливових персон у Києві, що перед суперкандидатом відкриваються справді карколомні перспективи.

ЗамПоліт очікує, що Юрій Жаботюк нарешті відгукнеться і дасть нам ексклюзивний коментар щодо його доленосного вояжу до Києва і пов’язаних іхз цим тектонічних зрушень в українському політикумі.

ЗамПолітич

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *