Пт. Май 24th, 2019

В українській еліті викрили агента Кремля

агент Кремля

У центральному органі виконавчої влади України – Кабінеті Міністрів – викрили агента Кремля. Про це у середу, 20 грудня, повідомила прес-служба СБУ. Зокрема, у агентом виявився чиновник урядового секретаріату.

Правоохоронці встановили, що чиновник був завербований російськими спецслужбами під час довготривалого закордонного відрядження. Оперативники СБ України задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльность урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв’язку.

За сприяння керівництва українського Уряду, агента російських спецслужб співробітники СБУ затримали на робочому місці.

У  рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України, тривають першочергові процесуальні дії, зокрема обшуки за місцями роботи та проживання чиновника.

Затриманому оголошено про підозру в скоєння злочину.

Отже, уперше працівник центральної владної структури підозрюється у роботі на спецслужби країни-агресора. Слідство й особливо судовий розгляд можуть стати показовими, а підозрюваний, за наявності доказів його вини, першим засудженим за відповідними статтями Кримінального кодексу України.

Помітно, що підозрюваного, передбачається, завербували під час тривалого закордонного відрядження. Дана справа може стати аргументом на користь запровадження жорсткого режиму погодження відряджень та інших поєздок співробітників органів влади та місцевого самоврядування (держслужбовцями) до країни-агресора.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі відкрив таємницю своєї записки Порошенку

ЗамПоліт

Фото прес-служба СБУ

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *