Сб. Май 30th, 2020

Гройсман відповів на закиди про втрату пильності

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман порадив тим, что важає шпигунський скандал у секретаріаті Кабміну вдалою можливістю дискедитувати його, не перейматися. Про це він заявив у п’ятницю, 22 грудня, на Часі запитань до уряду у Верховній Раді. Відповідаючи на запитання депутатів про скандал зі Станіславом Єжовим, співробітником секретаріату уряду, затриманому за підозрою у шпигунстві на користь РФ, Володимир Гройсман заявив, що «цей співробітник пройшов достатньо серйозний шлях, він працював у закордонних представництвах, у ВР та в уряді».

Але основний акцент у своїй відповіді Гройсман зробив на власних діях: «Насправді хочу підкреслити, не один місяць ми знали, що є підозра, що він працє на іноземні спецсужби .Дякуючи СБУ, він весь цей час був під повним моніторингом. Як тільки була зібрана необхідна кількість матеріалів, відповідно,він був затриманий. Зараз буде відбуватися слідство, які дані він передавав і так далі».

Прем’єр спростував серйозні втрати від підривної діяльності Єжова: «У тому числі він займався перекладом. Але, наголошую, що у нього не було доступу до держтаємниці. Тому жодних серйозних втрат ми не отримали».

Гройсман наголосив на тому, що треба зважати – в Україні йде війна, «і гібридна війна має багато різних проявів», і побажав, щоб і в інших структурах так ефективно виявляли ворожих агентів.

Відповів він і на натяки щодо втрати пильності: «Скільки б ви не намагалися мене дисредитувати, я завжди буду це виявляти і завжди буду на це відповідно реагувати».

І наостанок звернув увагу: «Місяцями йшла операція, але жодного витоку і жодног натяку не було».

ЗамПоліт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *