Чт. Окт 29th, 2020

Стало відомо, хто першим в Україні стрибнув в ополонку

Жаботюк-Водохреще

У свято Водохреща в Україні традиційно віруючі купаются в ополонці. За народними уявленнями, неоднораз підтвердженими практикою, випадків масової застуди від такої купелі в нашій країні не зафіксовано. Навпаки, полонка на Водохреще є місцем очищення. «Змиваються всі гріхи», — кажуть православні. Можливо, тому наші політики наввипередки рвуться до ополонок.

Щоб потенційний електорат переконався у чесному та повному змиванню гріхів, політичні фігури демонструють оголені фігури, себто, пірнають максмально публічно. Ось і цьогоріч ЗМІ та соціальні мережі тріщать від фото- та відеодоказів очищення.

Та є в Україні один політик, який примудрився вирізнитися з-поміж інших. Він випередів усіх і першим шубовснув в ополонку. Напередодні Водохреща, себто 18 січня, омився від гріхів суперкандидат від Зміівщини Юрій Жаботюк. Про це він написав у соціальній мережі: «Звітую громаді. Поки інші нерішучі політики ще думають, чи купатися з простими людьми на Водохреще, я, вірний міцний син Зміївщини, вирішив показати їм приклад.
Тому я першим із українських політиків вирішив окунути своє грішне тіло в ополонку.  Так і запишіть — Жаботюк перший. Перший в ополонку, перший на окрузі, перший в Раду, перший мажоритарник в Україні, і колись був першим хлопцем на селі. У здоровому тілі — здоровий дух. Як бачите, мої помисли чисті та прозорі, як ця вода».

Окрім демонстрації своїм виборцям омитих водою Водоїхреща тіла та душі, Юрій Жаботюк, не відходячи далеко від ополонки, дає всім безкоштовний рецепт зміцнення здоров’я. Погодьтеся, на тлі медичної реформи це вияв неабиякої турботи про кожного виборця.

А тим, хто не може пірнати в ополонку посеред зими, у нагоді стануть фото Юрія Жаботюка. У коментарях до посту вже були сарги на скромність суперкандидата, навколо голови якого дехто помітив німб (заретушований на фото). Віряни припускають, що і вода, в якій омився Юрій Жаботюк, має цілющі властивості, — настільки чиста душа скупалася у ній.

Тож усі в ополонку!

Від автора. Маємо надію, наступного року Юрій Жаботюк організує на Водохреще не лише власне омовення, але й масове відпущення гріхів. Виборці Зміівщини! Невже відпустите таку святу людину у Верховну Раду бісам на поталу?  Краще зберіть підписи та подайте завку на канонізацію. Зі свого боку, агітуватиму редакцію «ЗамПоліт» делегувати свої підписи. Бо коли у свято Водохреща у Києві дивним чином з’являється пані Гонтарєва, яку бачили за кілька тисяч км від нашої столиці, то чи не завдяки це Юрію Жабботюку? І не тому він пірнав в ополонку напередодні? Які ще блага проллє на нашу землю суперкандидат?

Вредний Замполітич