Вт. Мар 31st, 2020

Гравці на президентських виборах в Україні визначилися з «темною конячкою»

Жаботюк_n

На президентських виборах в Україні буде парадоксальна «темна конячка» — суціль світла та ясна. Принаймні, одна кандидатура на цю роль вже є і, схоже, має і тих, хто готовий її підтримати.

Суперкандидат Юрій Жаботюк у своєму дописі інформує про конкурс краси: «Жаботюк обере найкращу Зміївчанку». Ось цитата: «»Юрію Івановичу, ви є Трамп нашого району» — жартома казали мені учасниці. Сприймаю це за комплімент та за великий аванс на майбутнє, з прицілом на парламентські вибори, а потім хто зна…»

Не виключено, сам Юрій Іванович вже «зна». І конкурсом краси тестує свої передвиборчі слогани. Погодьтеся, хто встоїть перед кандидатом, який є таким палким поціновувачем краси і пропагує її? Та ще коли кандидата представлятиме й за нього агітуватиме найгарніша зміївчанка, обрана незалежним журі на відкритому конкурсі за всіма стандартами прозорості та відкритості ОБСЄ?

Найясніший кандидат стане тією «темною конячкою» на президентських перегонах, появу якої пророкували деякі експерти. Тільки цього разу, по-українськи оригінально, «конячка» буде суціль світлою. Хто сумнівається, читайте дописи найяснішого суперкандидата.

ЗамПолітич

Фото акаунт Юрія Жаботюка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *