Пт. Окт 23rd, 2020

Перелом та оновлення: що чекає на Україну у 2019 році

10188

В Україні в 2019 році відбудуться президентські і парламентські вибори. Передвиборна президентська кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. Що чекає нашу країну і її громадян? Прогноз дає астролог-джойтіш Олександр Образцов:

— Цей рік буде переломним для України.

Складнощі між затемненнями

У січні 2019 року відбудуться два затемнення: сонячне (6 січня) і місячне (21 січня). Цікаво, що як раз 6 січня, передбачається, предстоятель ПЦвУ Єпіфаній і президент України Петро Порошенко отримають томос про автокефального статусу православної церкви в Україні.
Олександр Образцов передбачає, що всі ці події, що його їм знаменним, буде супроводжуватися напруженими аспектами, з точки зору астрології джойтіш: «Перші знаменні події в житті Української держави відбудуться вже в районі 6 січня, буде активний будинок збройних сил, загарбників і іноземних шпигунів. Відбудеться Сонячне затемнення в знаку Стрільця. В Україні 6 січня запланований епохальна подія — отримання томосу ».
Однак труднощі будуть, скоріше, імпульсивними: «Складнощі будуть пов’язані з державною скарбницею і населенням і відбуватися сплесками. Ці сплески будуть в період між сонячним затемненням 6 січня (НЕ буде спостерігатися на території України) і місячним затемненням 21 січня (буде спостерігатися)».

Ілюзії, веселки і вороги

Якщо в «низах» очікується бродіння, то в «верхах» настрій саме новорічне: «Екзальтація уряду країни, пов’язана з ілюзіями своїх перспектив …. Цілком ймовірно, що на 49 економічному форумі в швейцарському Давосі — 22 грудень буде обговорюватися насувається хвиля економічної кризи, а сам форум може калічать цілком райдужними перспективами для економіки України, але не для її громадян », — вважає астролог Олександр Образцов.
На його думку, успішна для України буде і 40-я сесія Ради ООН з прав людини (25 лютого — 22 березень 2019 року), де буде обговорюватися питання України і тимчасово окупованих територій: «Дивний збіг дати закінчення із закінченням транзиту Марса по знаку Овна . Це говорить про цілеспрямованість України на цих зборах, яка буде закріплена успіхом в бажаних рішеннях Ради ООН ».
І якщо на зовнішніх майданчиках райдужні надії влади доречні, всередині України і навколо неї висока ймовірність активізації шпигунів і таємних агентів, радикалізація частини населення, економічні труднощі, можливо, негаразди в роботі Кабміну, аж до його відставки в квітні 2019 року, причому, цей процес буде супроводжуватися напруженістю у Верховній Раді. Не виключено, через залучення великих кредитів, «але через з’єднання з Марсом і ретроградної Венерою це будуть здебільшого кредити, які доведеться повертати» (можливо, мова піде про реструктуризацію боргів на жорстких умовах). Астролог попереджає, що цей процес буде супроводжуватися тим, «що пристрасть буде проявлена дуже сильно», що і може призвести до парламентсько-урядової кризи і відставки уряду.
Причому, виходячи з прогнозу астролога Олександра Образцова, є ймовірність і релігійних збурень, зокрема, в березні. Куди небезпечніше виглядає інша ймовірність — конфлікти в сфері збройних сил і урядових реформ. «У всьому світі в березні-травні буде сплеск природних катаклізмів і лих. Для українців це буде період «хворобливого прозріння», — констатує Олександр Образцов.

Туманні брудні вибори і їх перенесення

Астролог також вбачає в розташуванні світил такий варіант результату стартували 31 грудня 2018 року президентських виборів як відхід нинішньої влади: «У карті визнання волевиявлення людей від 1 грудня 1991 року. Йде період Овен-Близнюки до 23 травня, а далі Овен -Рак. У Овен потрапляє 10 будинок цієї карти — уряд, а в Близнюки — 12 будинок догляду правителів, втрат. Це наводить на думку що уряд або піде у відставку, або нинішнього президента не оберуть на другий термін ».
Однак легко і швидко встановити результати волевиявлення не вийде, можливий навіть третій тур і \ або затяжне виявлення переможця: «30 березня відбудеться перехід Юпітера з знака Скорпіона в знак Стрільця. Приблизно з 15 березня Юпітер буде знаходить в Ганданте — проміжку між вогненним і водяним знаком. У знаку Стрільця Юпітер не пройде і 1 градуса відразу почавши ретроградний рух і 22 квітня повернеться в знак Стрільця, а 9 травня залишить Ганданту. Для України це можна трактувати як зростання протестних і сепаратистських настроїв, який буде тимчасово стримуватися терпінням людей. Незадоволеність політикою керівництва країни викличе місцеві спалахи невдоволення. У свою чергу сама українська влада вчинить дії, які підстьобують до протестів, вибори президента, намічені на 31 березня, будуть перенесені на літній період або затягнуті через порушення ». Вибори будуть дуже брудними і може постраждати багато людей, вважає астролог.
9 квітня Юпітер почне зворотній рух. Саме в районі 9 -22 квітня загостриться політичне життя в Україні, слабкістю будуть користуватися вороги країни. Якщо вибори не перенесуть, буде другий тур, їх результати не будуть визнані. Процес виборів буде затягнутий до літа, а можливо і до осені. Військові операції в цей час будуть не вдалими.

29 квітня Сатурн почне зворотній рух — в районі цієї дати буде поворотний момент у військовому протистоянні на сході країни, події, які приведуть до зникнення конфлікту в майбутньому. Буде деяке поліпшення загальної ситуації.

Створення ворогів

Крім цих складнощів, уряд буде створювати і інші, причому штучно: «По карті проголошення Акту незалежності України від 24 серпня йде період Расі Ваги -Телец до листопада 2019 року, далі Ваги -БЛИЗНЕЦ.
Господар восьмого будинку цієї карти знаку Терези — Венера активізує в цій карті таємну діяльність пов’язану з ворогами, це розмови про другий проході кораблів під Керченською мостом, заборони і санкції в сторону РФ, робота спецслужб, проект закону про оголошення війни. На знак Тельця припадає 3 будинок гороскопу, що відповідає за комунікацій, мова і сусідні країни. Можна сказати що Україна веде таємні переговори з РФ, буде знову обговорюватися питання мови і освіти. Венера «спалена» в цій карті. З листопада місяця 2019 буде активний 4 будинок цієї карти — знак Близнюки, він показує клани, землі, опозицію уряду. Там знаходиться Кету. А господар близнюків Меркурій з’єднується з Венерою, Сонцем і Юпітером в в 6 будинку карти в знаку Лев. Це сильна «зав’язаність» на ворогів, загарбників і бойових формування. Українському уряду вороги необхідні і воно буде їх постійно створювати — провокувати. Також будуть активні кишенькові збройні формування всередині країни і різні бойові угруповання ».
День перемоги правих сил і скандальна таємниця минулого
«7 травня перехід Марса в Близнюки, практично всі шкідливі планети виявляються на осі знаків Стрілець -БЛИЗНЕЦ. Така опозиція в карті на 24 серпня 1991 року активізує 4 будинок державної землі і корисних копалин, а також загального щастя, і 10 будинок уряду і іміджу держави. Патріотизм як показник цих будинків має негативні аспекти, що може означати виступ правих сил і їх активні дії. А в карті на 1 грудня 1991 року активні 12 будинок призначення на посаду, втрат, секретних переговорів і 6 будинок військових сил, терору і захоплення території. В цей час буде скандально розкрита одна з таємниць минулого або по ним будуть оприлюднені нові факти. Для майбутнього України або держави, в яке буде перетворена ця країна це відмінний період », — вважає Олександр Образцов.
В цей час в світі: 23-26 травня — вибори до Європейського парламенту, варто очікувати радикалізації парламенту. Більшість депутатів буде вкрай лівого і правого крила. Україна від цього не виграє.

Напружене літо політичної кризи

«16 червня Сонце увійде в знак Близнюки і приєднається з Меркурієм до протистояння планет. Ефект ця комбінація дасть десь в кінці травня — початку червня. У цей час політична криза вирішиться, зважаючи на неможливість продовжувати внутрішні суперечки на тлі зовнішніх загроз і викликів. Хоча можна трактувати як погіршення ситуації і поява іноземних збройних сил на території України. Матимуть місце конституційні зміни.
В цей час в світі: 20-21 червня, Брюссель — засідання Європейської ради
На мою думку, ця низка подій призведе до радикальних змін в країні, спираючись на які потрібно буде складати нову карту », — підсумував астролог джойтіш Олександр Образцов.

ЗамПоліт