Пт. Окт 23rd, 2020

Таро про Україну в 2019 році: вибір розуму та раптове потрясіння

1-2-770x475

Наш авторський розклад на Україну як державу.
Загальний стан держави. Старші аркани «Закохані» і «Ввічливість \ Помірність». Перший випав аркан говорить про ситуацію вибору, коли країна стоїть на роздоріжжі. Дійсно, ми підійшли до розвилки і від нашого вибору буде залежати подальший шлях. Примітно, що в парі випала «Помірність» — це значить, що формується розуміння: вибирати треба не почуттями, а розумом. Можливо, поєднання арканов говорить про вибір в широкому сенсі між розумом і почуттями на рівні колективного несвідомого українського народу.
Перспектива. Аркан «Колесо Фортуни» — надія на «авось» домінує. Йде спонтанна черезсмужжя і великий ризик повторити набив оскому цикл, якщо не пропрацювати помилки. Надія на допомогу ззовні, що, судячи з розкладу, в корені невірно.
Загрози. Аркан «Вежа». Пряме попередження всім, вибудовують владні вертикалі, піраміди і \ або вежі з прицілом на неомонархізм \ патерналізм: можливо, колос і буде справляти враження потужного, але він раптово і швидко впаде. Не виключено, мова йде про зовнішню підтримку, на яку спирається чинна влада. Може статися щось раптове, що зведе нанівець цю підтримку. І \ або трапиться щось таке, що в буквальному сенсі потрясе основи держави. Це буде не Майдан, а подія в вищих ешелонах влади: зникнення високопосадовця, його \ її відмову від влади (самовідставка).
Таємні впливу. Аркан «Сила». Приховані процеси в «силовому блоці», не тільки в українському. Хтось, пов’язаний з «силовим блоком», надає і \ або надасть невидиме, але дуже серйозний вплив на те, що відбувається в Україні.
Що було (в цілому). Аркан «Колісниця». Рух вперед, нехай і за допомогою двох взаємовиключних сил. Ємний символ України — є якась, поки суспільству не декларована, мета, до якої прагне держава в особі діючої влади.
Що є. Аркан «Сонце». Поточна ситуація відмінна в тому сенсі, що є надії на краще і, відповідно, психологічний регрес в дитинство.
Що буде. Аркан «Папа» ( «Верховний жрець»). Оскільки мова йде про державу, можливо, до влади прийдуть або захочуть прийти духовні лідери і \ або світські лідери будуть широко використовувати духовних лідерів в своїх цілях. При цьому держава буде купувати деякі ознаки теократії: де факто державна церква, просування політичних сил з духовними цінностями, зміщення акцентів у риториці на релігійні теми.
Загрози і таємні цілі.
Загрози, що втрачають актуальність або ті, що не матимуть впливу в майбутньому. 5 мечів — сутичка, запеклі суперечки, зіткнення, войовничість, втрати, іноді марні.
Актуальні загрози. Королева мечів. Втрата через жінку і \ або через емоції, що виникли в запалі суперечки. Реальна загроза від темноволосої войовничої жінки.
Що скоро проявиться. 10 мечів. На жаль, можливі зіткнення з жертвами або оприлюднення інформації про кількість жертв резонансної події і \ або про справжні причини цієї події.
Чого побоюватися. 6 мечів. В процесі переговорів \ консультацій можливі обман, ілюзії, зовні безкорисливий дар, який потім обернеться збитками і втратами. У випадку з державою, ймовірно, мова йде про переговори про мир, які, ймовірно, будуть зірвані через довірених осіб (довіреної особи).
Настрої в державі.
Втрачають актуальність настрою. У полоні ілюзій і екзальтації. Ідуть захопленість, служіння якоїсь ідеї, фанатизм заради «світлого завтра».
Актуальні настрою. 4 кубків. Досягнуто якась стабільність, пауза, період очікування і переливання з пустого в порожнє. У зв’язку з міні-застоєм виникає незадоволеність.
Що скоро проявиться. 9 кубків. Тріумф. Перемога. Досягнення якоїсь мети, значуще для більшості громадян держави.
Чого побоюватися. Паж кубків. Зайва довірливість може нашкодити, особливо якщо є схильність вірити в ілюзії.
Перспективи держави.
Відходить у минуле суперництво за якийсь «суперприз» (5 жезлів), сутичка на публіку, ловля удачі. Натомість наростає тренд на перспективне планування, на створення нових можливостей для держави самою державою (9 жезлів). Є ймовірність того, що всі ці шукання зведуться до однієї-двох вузьким цілям, на які і буде спрямована вся міць держави. Т. е. Україна припинить гру на кількох дошках, зосередившись на одній-двох. Остерігатися слід, як не дивно, активного пошуку правди і жорсткого відстоювання своїх прав.
Економіка.
Відходить жорстка бюджетна економія (8 пентаклей) і подвійність в бюджетуванні. На зміну приходить повільний, зате вірний, економічне зростання (3 пентаклей). Буде закладена фінансова основа для подальшого розвитку. Причому це зростання будуть обмежувати як ззовні, так і всередині країни штучно (4 пентаклей). Слід побоюватися агресивних і \ або надмірно активних проектів-реформ, якщо вони пов’язані з фінансами, окремими базовими галузями економіки і \ або економікою держави в цілому.