Ср. Окт 28th, 2020

Найзагадковіший суперкандидат України відвойовує одне з найбільших міст

50282497_344813919449368_2009983967985401856_n

Ми давно не повідомляли нічого про суперкандидата України Юрія Жаботюка. Політик, громадський діяч та просто небайдужа людина був страшенно зайнятий, бо протягом холодних зимових днів і ночей упрівав над утіленням у життя свого не висловленого публічно, але виплеканого у душі гасла «Зігрію всіх!» Але нині стало вільніше і Юрій Іванович повернувся до активної політичної роботи.

Та й там на нього чекали звичні побутові клопоти. Як виявилося, Жаботюка покликав у дорогу лист від людей. І суперполітик, відданий своєму народу, кинув новорічний стіл, родину і полинув у Харків. Так-так, саме у Харків.

Нині Харків – поле звитяжної та безкомпромісної політичної битви між прибічниками чинного президента, тими, хто не вельми вірить у перемогу гаранта на виборах, та ворожими силами. Ось куди вимушений був їхати Юрій Жаботюк. Та він не злякався, бо їхав за серцем, воно його вело – і привело.

Але як наш суперполітик Юрій Жаботюк є ще й дуже скромним, то лише за наполегливих прохань він погодився розповісти, що ж робив у Харкові:

«До мене звернулися з листом-мольбою мешканці панельного будинку у Шевченківському районі Харкова.

І хоча це не зовсім мій округ, залишитись осторонь благань про допомогу я не міг.

Вже 20 років люди безрезультатно оббивають пороги владних структур, благаючи зробити благоустрій у них в під’їзді.

І поки місцева влада залишається глухою до голосів своїх підопічних, Жаботюк завжди готовий почути кожного.

Коштами мого благодійного фонду були придбані новорічні прикраси і була організована святкова інсталяції при вході в ліфт будинку.

Радості малечі та пенсіонерів не було меж. Вітальні телеграми та листи у мій штаб від вдячних харків’ян — то найкраща нагорода для мецената.

Гуртуймося, допомагаймо ближнім — і завжди будемо жити в мирі та процвітанні».  .

Скромнцсть та безкорисливість Юрія Жаботюка не зашилилися непоміченими. Зокрема, йому подякував мер Дніпра Борис Філатов: «Нехай як можна більше людей знають про ваші добрі справи!…Ви  найкращий!!!»

Пан Жаботюк, утім, дав зрозуміти, що благоустрій під’їзду – лише епізод у тривалому процесі піклування про людей: «Після вашої історії про баки і капусту сформували з добровольців загони дружинників і посилили патрулювання на районі і нагляд за баками. Також наше ГО проводить вибіркові перевірки продавців квашеної капусти на ринках округу».

Та не всі розуміють широку дущу справжнього українського суперполітика нової формації. Ось, наприклад, дописувач критикує Юрія Жаботюка, мовляв, новорічна інсталяція «жалюгідна на фоні облущеної фарби».

Утім, люди у нас розумні та легко відрізняють справжні діла від дешевого піару. Наприклад, є така думка: «у шановного Юрія Івановича мишлення стратегічне та державницьке, і він думає за три кроки наперед. Ось пролетять непомітно 11 місяців, і знов Новий рік, а у під’їзді харків’ян все готово до свят!».

«Місцевим пенсіонерам , в наш час, так важко виїхати кудись на природу, але з вашим креативним підходом до цієї проблеми….вони , заходячи в ліфт, зможуть відчути себе героями казки » 12 місяців», та хоч на хвилину забути про проблеми сьогодення»

Ініціатива набуває обертів: « Коли сьогодні я побачив Ваш пост, в мене в грудях щось йокнуло. Можливо це знак для мене. Я теж за власної ініціативи і за власні кошти зробив інсталяцію в нашому під’їзді і, уявляєте, теж біля ліфта!» — ділиться дописувач Андрій Шевченко.

50324152_10216171929564412_1631247914963566592_n

Наші співучі люди не могли не вшанувати добру справу Юрія Жаботюка віршами мелодійною. рідною калиновою мовою:

«Гнеться в полі кропива
Юрій Жаботюк встава!
Гнеться в полі конопля
Зміїв Юру прославля!
Дорогий наш Жаботюк,
Без тебе нам всім каюк!
Молодьожі кращий кент —
Жаботюк — наш президент!»

На превеликий жаль, люди не змогли дістати портрет Юрія Івановича, аби гідніше вшанувати його подвиг. Бо, як проінформував суперкардидат, його  фотопарсуну «вкради якісь вандали».

То і на краше. Нехай портретом суперполітика будуть його справи.

Суперлюдина України легко випередить всіх кандидатів і стане суперкандидатом, щоб, логічно та закономірно, нарешті постати суперпрезидентом і ощасливити Україну так, як Зміївщину та Харків.

ЗамПоліт Замполітенко