Чт. Окт 29th, 2020

Суперкандидат змінив плани

52833050_360014927929267_8424803201231880192_o

Надійшли новини про найзагадковішого політика України. Найкращий кандидат від Зміївщини Юрій Жаботюк розчарував своїх прихильників — його не побачили серед зареєстрованих кандидатів у президенти України. Але зміівчанам рано впадати у відчай: Юрій Іванович прямує широким політичним шляхом на вибори парламентські. Адже тільки Верховна Рада дозволить йому ощасливити на повну всіх мешканців його округу.

Поки інші кандидати ганьбляться і рубаються ‍♂ на президентських виборах, мої соратники та побратими переконали мене розпочати підготовку до виборів парламентських, адже саме на посту народного депутата я зможу забезпечити добробут своїй родині — тобто всім мешканцям мого округу.

Та заздрість захльостує політикум. Ворожі попихачі вкидають дезінформаію про віллу Жаботюка у Монако. Цей наклеп було миттєво викрито, адже вілла не у Монако, а у Майямі, не Жаботюка, а коханки, і не вілла, а приймальня депутата.Зайвий доказ, що лише Жаботюе ощасливить Україну, бо ясно вже, на що він її перетворить, коли буде тріумфально обраний до найвищого законодавчого органу країни.

Прибічники Жаботюка називають один одного «жабобрати» і «жабосестри», а принаймні один збирається продати квартиру у Києві й переїхати до Зміївщини.

Щасливого польоту тобі до владних вершин, наш сонцесяйний кандидате на літеру «Ж»!

ЗамПоліт

Фото