Звільненому Гладковському запропонували посаду

53080047_364885787442181_2280220965197578240_n

Не встиг президент України Петро Порошенко звільнити своїм указом заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, як тому вже запропонували посаду і роботу. Пан Гладковський найближчими днями може увійти до команди одного з політичних суперкандидатів.

Олега Гладковського, який замішаний у скандалі з «Укроборонпромом», запросив у свою команду суперкандидат Юрій Жаботюк.

На його думку, державна служба втратила палкого патріота, міцного господарника, ефективного менеджера, потужного технократа. Але у звільненні такого цінного кадра Юрій Жаботюк вбачає і користь, адже

«нам потрібні такі спеціалісти, люди, які добре розуміються на оборонці та на різних процесах».

Додамо – розуміється з користю для людей. Адже людина, котра робить благо не собі, а своїм ближнім, нехай це і рідний син, вже гідна поваги. Зробив добре сину – зробить добре і країні.

Юрій Жаботюк запросив Олега Гладковського та його сина у свою команду.

«Спочатку високих посад не обіцяю, у нас всі починають з роздачі листівок та роботі в агітаційних наметах, але з часом, якщо людина амбіційна та має лідерські якості, кар’єрне зростання — то лише питання часу».

Натомість Жаботюк гарантує, що не «здасть своїх», бо ніколи цього не робив.

«Жоден з моїх соратників ще не сів, і навіть всі справи вже закриті».

Нині невідомо, що відповість на таку пропозицію Олег Гладковський. Але, за неперевіреними даними, між ним і Юрієм Івановичем тривають інтенсивні консультації. Отже, можемо сподіватися, що родина Гладчуків-Свинарчуків у команді Жаботюка зробить багато корисного для кожного маленького мешканця України. А команда «Ж», окрасою якої, без сумніву, стануть Гладчуки-Свинарчуки, прославиться далеко за межами нашої держави. І прославлять її не невдячні журналісти-розслідувачі, а ощасливлений, благополучний, ситий та усміхнений народ.

Мі зі свого боку не можемо бути байдужими до такої ініціативи і пропонуємо Юрію Жаботюку запросити до своєї команди Романа Насірова, та й самі не проти долучитися до роботи на благо рідного народу та рідної країни.

ЗамПолітич