Через Верховну Раду попросили прем’єра Гончарука про дещо товсте, тверде і довге

44853748_303

Громадянин України просить прем’єра Олександра Гончарука про тверду, довгу і товсту річ. Причому не одну, а багато. Про це йдеться в електронній петиції на сайті Верховної Ради. Автор звернення —  Вадим Буняк — пропонує збільшити мінімальну пенсію до 3200 грн, «щоб вистачало на ліки, на хліб, а також потрібно купувати предмети особистої гігієни ( туалетний папір, засіб для миття посуду, мило, шампунь, пральний порошок тощо».

Але найнагальнішим питанням для автора петиції є інша річ, яку, на його думку, цілий парламент у майже півтисячі осіб дати йому не в змозі. Тому пан Буняк закликає залучити прем’єра:

Шановні , як зібрати із мінімальної пенсії 1600грн на причіп дров ??? ДРОВА КОШТУЮТЬ АЖ 7000грн. Можливо Гончарук допоможе?

А ЩОБ КУПУВАТИ ДРОВА, потрібно взяти кредит , БО ІНАКШЕ НЕ ЗІБРАТИ!!!
При цьому, причіп дров ( приблизно 8 складометрів) коштує уже взятого із кредиту уже не 7000 грн..( а 11000-12000грн — враховуючи відсотки банку) «.

Утім, автор петиції погодиться і на дрова від депутатів, котрі, на його думку, могли б дати кожному пенсіонеру по 10 грн на цю статтю видатків.

Далі пан Буняк описує имушену купівлю одягу на секонд-хенді та зазначає страшне: «А щодо їжі треба забувати. По селах відсутні магазини, аптеки, а за лікарні нема що говорити…..
Потрібно їхати до найближчого міста..а за проїзд також потрібно сплатити».

Автор вважає свою петицію проханням пенсионерів про  допомогу на виживання, звернену до депутатів і міністрів. А від Гончарука чекає дров. Твердих, товстих і багато.

ЗамПоліт