a21708ece0880a8197afbe1a3d822cd2

Новорічні свята нагадують нам про плин часу, тому саме у ці дні прогнози неабияк актуальні. А ми поцікавилися не тим, що буде, а тим, чого ні за яких обставин не станеться в Україні та з Україною.

Астролог джойтиш Олександр ОБразцов вважає, що у 2020 році Україна не уникне кардинальних змін:

Ні за яки обставин президент та Кабмін у теперішньому складі не залишаться на своїх посадах. Будуть зміни, можливо, обмежаться лише урядом, але не виключено, що і президента.

Також експерт переконаний, що ні за яких обставин Україна не уникне фінансової кризи.

Однак Валерій Московченко дотримується іншої думки:

Не треба очікувати глобальних змін в країні і в світі теж. Пацюки розмінюється на дрібниці і його більше цікавлять деталі від великого… Він всім догоджає, шукає для себе вигоду і втрачає можливості стати унікальним! Такий вже пацюк…

Релігієзнавець Руслан Заліков звертає увагу на ті процеси у церковному житті, що були започатковані ще у 2018 році. Зокрема, об’єднання православних українських церков або консолідація православних та греко-католіків. На думку Руслана Халікова, якщо вести мову про те, чого не слід чекати у 2020 році в Україні, так це саме злиття православних церков чи православних і греко-католіків у єдину церковну структуру:

Навряд чи церкви у 2020 році також перейдуть на новий календар.

Очікуваний візит до України Вселенського патріарха Варфоломія також, вважає експерт, не матиме кардинальних наслідків. Скоріш, це буде підтвердження повноважень митрополита Єпіфанія. Але, наголошує Руслан Халіков, якщо патріарх Філарет продовжить свою активність у хіротонії нового єпископату, в Україні буде три доволі потужні православні церковні структури. Але для нашої країни це не катаклізм, а стандарт, отже, кардинальних змін очікувати у цьому сенсі не варто. А ось довіра до церкви в Україні, на жаль, знижуватиметься.

ЗамПоліт