Вт. Мар 26th, 2019

Порошенко підписав дуже таємний документ

Президент України у вівторок, 10 жовтня, своим указом створим Ставку Верховного Головнокомандувача. Про це йдеться у повідомленні офіційного інтернет-предсавництва глави Української держави. Зокрема, Петро Порошенко своим Указом від 10 жовтня ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Ставку Верховного Головнокомандувача» від й3 вересня 2017 року.

Згідно  з Указом, нормативні документи, що регулюють діяльність та визначають коло повноважень Ставки, мають статус «таємно» або «для службового користування». Сам Указскладається 0 5 пунктів.

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Ставку Верховного Головнокомандувача» (додається, для службового користування).

2. Затвердити Положення про Ставку Верховного Головнокомандувача (додається, цілком таємно).

3. Секретареві Ради національної безпеки і оборони України згідно з повноваженнями, визначеними Положенням про Ставку Верховного Головнокомандувача, вжити організаційних заходів для забезпечення належної діяльності Ставки Верховного Головнокомандувача у разі її утворення.

4. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *