Вс. Мар 24th, 2019

Ще один наш на волі

До України повертажться ще один заручник бойовиків. Про це у соцмережі повідомила Ірина Геращенко: «Прекрасна і важлива новина! Тільки — но СБУ доповіли Президенту П. Порошенку, що звільнено українського заручника, військовослужбовця Романа Савкова. Президент телефоном вже привітав Романа на волі. Роман ще в шоковому стані і не вірить, що все правда. Його захопили пораненого, утримували в Макіївській колонії, в нього цукровий діабет і йому не давали ліків, було значне погіршення здоров‘я.
Перше, про що говорили нам звільнені українські заручники в Горлівці 27 грудня- це про долю інших бранців, прохання витягти побратимів . Про Романа, а також Олександра Корінькова, Сергія Глондаря, Богдана Пантюшенка Президент говорив з хлопцями в гелікоптері і літаку під час дороги на Київ .
Днями Президент помилував одну злодійку, аби витягти нашого військового. Цього разу нам віддали саме Романа. Тепер він прийде лікування у військовому госпіталі. А ми , всі учасники мінськоі групи, боремося за інших і я вірю, що дуже скоро будуть добрі новини й для інших родин.
СБУ і моі помічники супроводжують Романа, вже завтра він зможе обняти свою маму. Всі ми дуже і дуже щасливі сьогодні».

Президент Петро Порошенко, у свою чергу, написав у соцмережі, що особисто привітав звільненого бранця: «Щойно особисто привітав звільненого з полону старшого солдата 92-ої бригади Романа Савкова, якого полонили під Красногорівкою. Вітаю з другим днем народження. Ласкаво просимо додому, Романе. Щасливий, що нам це вдалося! Доручив провести необхідне медичне обстеження та лікування Романа».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *